Держпідприємство «Гарантований покупець» програло позови виробникам «зеленої» електроенергії і має виплатити їм 200 млн гривень заборгованості.

Як повідомляє Finbalance, відповідне рішення ухвалив Господарський суд міста Києва, задовольнивши позови виробників «зеленої» електроенергії, зокрема таких компаній:
ТОВ “Вінницька птахофабрика” – 101,5 млн грн (справа №910/10916/20);
ТОВ “Р-Енерджі” – 35,5 млн грн (справа №910/9404/20);
ТОВ “Еко-Фотуре “Стара Ушиця” – 21,5 млн грн (справа №910/14117/20);
ТОВ “Фора-С2” – 17,4 млн грн (справа №910/10012/20);
ТОВ “Біогазенерго” – 13,8 млн грн (справа №910/8366/20);
ТОВ “Вінсолар” – 12,9 млн грн (справа №910/11767/20);
ТОВ “Гідропауер” – 7,4 млн грн (справа №910/14221/20);
ТОВ “Гідропауер-1” – 5,6 млн грн (справа №910/14134/20).
Джерело:
https://www.epravda.com.ua/news/2020/12/21/669383/
