Наземним сонячним електростанціям дозволений «зелений» тариф
Згідно з рішенням, прийнятим на засіданні НКРЕ 27 червня, наземні сонячні станції потужністю до 30 кВт, введені в експлуатацію до кінця поточного року залишаються «в законі» і для них діє зелений тариф. Таку інформацію регулятор розмістив на своїй офіційній сторінці в facebook: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1113570115518927&id=280038832205397
Читайте повний текст Постанов, які регулюють ставки «зеленого» тарифу можна за такими адресами:
http://www.nerc.gov.ua/?id=42270
http://www.nerc.gov.ua/index.php?id=39687
http://www.nerc.gov.ua/?id=42271
