11 вересня 2020 під час брифінгу в. о. міністра енергетики Ольга Буславец заявила: “У серпні українці заощадили 600 млн грн завдяки зниженню” зелених “тарифів”.

Вона уточнила, що така економія стала можливою завдяки меморандуму, підписаного між урядом і виробниками поновлюваних джерел енергії.
“Меморандум став основою для розробки законопроекту про врегулювання питань, які виникли в цій області. Закон діє з 1 серпня і вже показав позитивні результати. Наші споживачі тільки за серпень змогли заощадити 600 млн грн і навіть трохи більше “, – розповіла вона.

“За результатами двох декад вересня державного підприємство” Гарантований покупець “оплатило виробникам електроенергії з відновлюваних джерел 100% вартості електроенергії за” зеленим “тарифом”, – зазначила Ольга Буславец.
“Такого не було в попередні місяці. Я нагадаю, що оплата була на рівні до 5% “, – розповіла в. о. міністра.
Джерело:
