Інсоляція сьогодні

Сучасна Енергія

Новини

Поділитися:

На “зелені” тарифи українці заощадили 600 млн гривень в серпні

11 вересня 2020 під час брифінгу в. о. міністра енергетики Ольга Буславец заявила: “У серпні українці заощадили 600 млн грн завдяки зниженню” зелених “тарифів”.

 

Сто дней руководства Минэнерго Буславец: эксперты видят позитив и называют  три главных достижения – новости на УНН | 30 июля 2020, 17:31

 

Вона уточнила, що така економія стала можливою завдяки меморандуму, підписаного між урядом і виробниками поновлюваних джерел енергії.

 

“Меморандум став основою для розробки законопроекту про врегулювання питань, які виникли в цій області. Закон діє з 1 серпня і вже показав позитивні результати. Наші споживачі тільки за серпень змогли заощадити 600 млн грн і навіть трохи більше “, – розповіла вона.

 

Подорожчання електроенергії: українців чекає підвищення комуналки та цін у  магазинах | БЕЗ ТАБУ

 

 

“За результатами двох декад вересня державного підприємство” Гарантований покупець “оплатило виробникам електроенергії з відновлюваних джерел 100% вартості електроенергії за” зеленим “тарифом”, – зазначила Ольга Буславец.

 

“Такого не було в попередні місяці. Я нагадаю, що оплата була на рівні до 5% “, – розповіла в. о. міністра.

 

 

 

Джерело:

https://elektrovesti.net/72561_na-zelenykh-tarifakh-ukraintsy-v-avguste-sekonomili-600-mln-griven-buslavets

 

Поділитися:

Вам можуть сподобатись

Схожі статті блогу

Активний споживач для власників СЕС: як це працює

Що важливіше у СЕС: сонячні панелі чи інвертор?

Зелений тариф 2026: нові ставки для СЕС в Україні

Завжди на зв’язку

Залиште заявку — ми відповімо

Залиште заявку, і наші фахівці зв’яжуться з вами,
щоб відповісти на всі ваші питання та допомогти.

Надіслати

Сучасна Енергія

Інсоляція сьогодні

Залишились питання? Залиште заявку

і наші фахівці зв’яжуться з вами, щоб відповісти на всі питання та допомогти

Відправитиsubmit

Дякуємо! ВАША ЗАЯВКА УСПІШНО ВІДПРАВЛЕНА

Найближчим часом наші менеджери зв’яжуться з вами.