ДП «Гарантований покупець» виконало позачерговий платіж за електроенергію, придбану за «зеленим» тарифом. 12 жовтня 2020 року виробникам електроенергії з ВДЕ перерахували 115 млн грн за електроенергію вересня, повідомляє пресслужба.
«Гарантований покупець» спрямував на виплати за «зеленим» тарифом кошти, отримані як бюджетне відшкодування податку на додану вартість (ПДВ) за червень 2020 року.
Підприємство розраховується з виробниками електроенергії пропорційно – в рівних частинах відповідно до обсягів відпущеної електричної енергії.
Наразі за «зелену» електроенергію вересня сплачено понад 1,4 млрд грн.
Источник:
