26 лютого 2021 року «Державне підприємство« Гарантований покупець »перерахувало 383 млн грн виробникам електроенергії з відновлюваних джерел (ВДЕ). Платіж виконано за товарну продукцію січня. Таким чином рівень оплати вдалося підвищити відразу з 67 до 93% », – говориться в повідомленні компанії.

Як повідомляє держпідприємство, в період з 19 по 26 лютого «Гарантований покупець» виплатив по «зеленому» тарифу майже 2,9 млрд грн за товарну продукцію січня і лютого.
При цьому рівень розрахунків за попередній місяць становить понад 54%, підприємство перерахувало виробникам за лютий – 1,1 млрд грн.
Джерело:
https://www.gpee.com.ua/main/news?id=584
